Lokalita Ceník Galerie
"Jsem přesvědčen, že pokud rozumným a inteligentním lidem nabídnete něco, co je kvalitně vyrobené, dobře navržené, v náležité kvalitě a cenově přijatelné, líbí se jim to a koupí. To je trvale platné pravidlo, kterého se držím, ať už jako projektant, obchodník či restauratér."
Sir Terence Conran

Standardy

Budova

Stavební konstrukce

Nosný systém

Vápenopískové zdivo kombinované s prefabrikovanými stropními konstrukcemi, občasně ocelovými nosnými prvky + kontaktní zateplovací plášť s bílou omítkou. Mezibytové stěny jsou vyzděné z vápenopískových tvarovek tl. 250 mm.

Vlastnosti vápenopískových cihel: mají dobré tepelně akumulační a zvukově izolační vlastnosti, vysokou pevnost, přesnost a nízkou nasákavost

Nenosné vnitřní příčky

Vápenopískové zděné příčky z příčkovek Vapis,

Stropy

Prefabrikované stropní panely Spiroll.

Střechy

Střešní krytinou je odolná plastová folie. Nosná konstrukce střechy jsou prefabrikované stropní panely Spiroll.

Klempířské konstrukce

Parapety, okapy a jiné venkovní klempířské konstrukce jsou z odolného titanzinkového plechu.

Zámečnické konstrukce

Veškeré ocelové prvky jsou ze žárového zinku.

Schodiště

Veškerá schodiště jsou železobetonová, včetně podest. Povrch je tvořen keramickou dlažbou odolnou pro venkovní prostředí.

Vstupní partie

Vstupní dveře jsou na elektrický zámek, dveře jsou částečně prosklené. Vstup je řešen pomocí zábran proti vnikání nežádoucích osob do objektu. U vstupu jsou vytvořeny hnízda s poštovními schránkami a zvonkovými tablem.

Garáže

Garážová stání jsou umístěna v suterénu objektu A. Sekční lamelová vrata jsou s elektropohonem, ovládaná dálkovým ovládáním.

Byty

Omítky

Vnitřní omítky ve všech prostorách jsou vápenné, štukové.

Terasy

Dlažba z vymývaného betonu položená na podložky. Každá terasa má zásuvku a světlo nad vstupem na terasu.

Balkóny

Prefabrikovaný (hladký) beton s povrchem z kamínků zalitých pryskyřicí.

Zahrádky

Na zahrádku je použita směs substrátu a ornice. K dispozici je elektrická zásuvka, osvětlení nad vstupem a vývod pro vodu. Oploceno.

Okna, balkonové dveře

Okna a balkónové dveře jsou plastová zasklená izolačním trojsklem, celoobvodové kování, z venkovní strany jsou okenní rámy šedé, z vnitřní strany bílé.

Vstupní dveře

Protipožární vstupní dveře mají dřevěnou konstrukci. Dveřní kování je tříbodové se zabezpečením proti vysazení z pantů. Barva je tmavě modrá (odstín Marine), šířka 900 mm, panoramatické kukátko.

Vnitřní dveře

Vnitřní dveře – Verte Basic Plus, vzor Dub Monaco 3 – Do ložnic, koupelen, WC a komor jsou dveře plné a ze zádveří do chodby a z chodby do obývacího jsou prosklené provedení Lift. Kování je rozetové chromové.

Obklady, dlažby

V koupelně a na wc jsou použity keramické obklady (25x45 cm) a dlažba (45x45 cm) RAKO série Spin Plus, výška obkladů v koupelně i na wc 212 cm. Vizualizace najdete v záložce Galerie.

Vybavení koupelen

Vana – bílá smaltová Eurowa

Umyvadlo – Eurovit plus hranaté (60x46)

Umývátko – Eurovit (50x23,5)

WC – závěsné Eurovit

Baterie – Sigma NEW

Topení – vertikální otopný žebřík s elektropatronou

Bytové podlahy

V pokojích a na chodbě laminátová plovoucí podlaha Egger nebo koberec, v zádveří a v komorách keramická dlažba se soklem.

Elektroinstalace

Ve vstupní hale je autonomní kouřový hlásič, domovní telefon a  rozvody pro instalaci bezpečnostního systému. Zásuvky a vypínače jsou Schneider electric, Unica - bílá.

Zásuvky pro televizi a internet ve všech obytných místnostech.

Ústřední vytápění

Každý byt má svůj vlastní plynový kondenzační kotel zn. Viessmann s vlastním odkouřením a tedy vlastní možností regulace teploty přímo na zdroji. Otopná tělesa jsou typu Radik, v koupelnách jsou otopné žebříky s elektropatronou.

Kuchyně

Příprava pro osazení kuchyňské linky, přívod teplé a studené vody, kanalizační odpad, příprava pro elektrický sporák vč. Přípravy pro odtah digestoře, zásuvkové obvody.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

+420 277 278 470 info@expoinvest.cz

Aktuality

Leden 2016

Leden 2016

Oba bytové domy jsou zkolaudované a byty jsou připravené k nastěhování.
Číst dál
 
Květen 2015

Květen 2015

Stavba střechy C dokončena, na D těsně před dokončením. Zdí se vnitřní příčky.
Číst dál
Kompletní přehled aktualit